ČESKÝ INSTITUT MANAŽERŮ INFORMAČNÍ BEZPEČNOSTI

cs EN
Čimib

Konference SCADA Security 2019

SCADA_banner_500x300cz

 

Srdečně vás zveme na mezinárodní bezpečnostní konferenci SCADA Security, která se koná ve dnech 4. - 5. listopadu 2019 v hotelu DAP v Praze.

 

Letos se na konferenci  představí řada tuzemských i zahraničních odborníků s praktickými ukázkami útoků na kritické informační a komunikační systémy a představí nejefektivnější metody obrany. Na konferenci se rovněž budou diskutovat aktuální otázky kolem zavádění moderních komunikačních sítí (5G) ve vztahu na digitalizaci průmyslu (Industry 4.0) a kybernetickou bezpečnost. V rámci několika paralelních workshopů se budeme věnovat nejen kyberneticko-bezpečnostní osvětě, ale i takovým tématům jako je využívání moderních ICT technologií při ochraně obyvatelstva.

 

Na konferenci potvrdila účast celá řada významných řečníků, mezi jinými například:

 

Martin FABRY, Owner & Cybersecurity Consultant, Accura s.r.o.

Serhii HALAHAN, Chief Information Officer, NPC UKENERGO

Dettmer HENDRIK, Head of IoT Security Lab, TÜV TRUST IT GmbH, Austria

Jiří KASNER, Chairman of the Board, COLSYS – AUTOMATIK, a.s.

Vladimír ROHEL, Security Director, National Agency for Communication and Information Technology

Tobias SCHROEDER, Cyber Expert, Germany

a další

 

Program konference zaručuje vysokou úroveň přednášek, včetně ukázek praktických řešení. Součástí konference je i výstava produktů a řešení renomovaných tuzemských i zahraničních firem, které budou prezentovat nejmodernější technologie a řešení z oblasti SCADA/ICT a kybernetické bezpečnosti.

 

Generálními partnery konference jsou CORPUS SOLUTIONS a CHECK POINT, hlavními partnery FORTINET a SAMSUNG, dalšími partnery jsou BOHEMIA MARKET, COLSYS AUTOMATIC, FLOWMON, GREYCORTEX, VERACOMP, SERVICE & SUPPORT, ALEF NULA a CYBERG.

 

Další informace, program a online registrace jsou k dispozici na webových stránkách konference.

ICT TV

partneři